KONTRAHENCI

Jesteśmy dumni ze współpracy

Kruszwica

Kruszwica

ZT Kruszwica S.A. to największy w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych.

Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego.

Działalność ZT Kruszwica S.A. oparta jest na w pełni zintegrowanym modelu operacyjnym, który obejmuje wszystkie ogniwa procesu przetwórstwa roślin oleistych – od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, aż po konfekcjonowanie i dystrybucję wyrobów do odbiorcy finalnego. Model ten pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wysoką jakością surowców wykorzystywanych do produkcji oraz produktu końcowego.

Naszą pozycję rynkową budujemy w oparciu o wykorzystanie naturalnych surowców roślinnych, niezawodność i bezpieczeństwo procesów produkcji oraz dostarczanie produktów najwyższej jakości. Stale podejmujemy działania, które unowocześniają proces produkcji, inwestując w rozwój technologii i możliwości naszych zakładów. Jesteśmy także innowatorem w rozwoju oferty produktowej, dzięki czemu klienci mogą wybierać ze stale poszerzającej się palety naszych produktów.

Działalność ZT Kruszwica S.A. prowadzona jest w dwóch zakładach produkcyjnych: Kobylnikach k. Kruszwicy oraz Brzegu.

Nasza filozofia działania oparta jest o prowadzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego rozwoju. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w relacjach z pracownikami, zaangażowaniu społecznym, uczciwych praktykach rynkowych, trosce o kwestie konsumenckie oraz dbałości o środowisko naturalne.