KONTRAHENCI

Jesteśmy dumni ze współpracy

Bakels

Bakels

Bakels Polska to jeden z ponad trzydziestu oddziałów międzynarodowej grupy firm zajmujących się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości surowców dla branży cukierniczej i piekarskiej. Początek Grupy Bakels sięga roku 1904, kiedy to dwóch braci, Bernardus i Johannes Bakels rejestrują pierwszą firmę w Amsterdamie. Dziś Grupa ta jest organizacją aktywną globalnie, a jej oddziały działają na pięciu kontynentach, czego skutkiem jest sprzedaż markowych surowców do ponad 120 krajów.

Misją Bakels Polska jest udostępnienie polskiemu odbiorcy wysoce specjalistycznych surowców i innowacyjnych technologii, jakie w ponad stuletniej działalności wypracowały wszystkie oddziały należące do Grupy Bakels. Wynikiem zgromadzonego przez dziesiątki lat międzynarodowego know-how w zakresie produkcji specjalistycznych surowców dla branży jest niezwykle szeroka oferta, którą można w przybliżeniu oszacować na kilka tysięcy pozycji.

Polska, po wejściu do Wspólnoty UE, stała się krajem bardzo otwartym. Z naszych obserwacji wywnioskowaliśmy, że polscy odbiorcy z branży cukierniczo – piekarskiej poszukują produktów o jakości dostępnej na innych rynkach. Bycie członkiem Grupy Bakels, uzyskanie dostępu do jej międzynarodowego asortymentu produktów i wiedzy technologicznej, daje nam możliwość wyjścia naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Członkostwo w Grupie daje firmie Bakels Polska bezpośredni dostęp do najnowszych osiągnięć technicznych całego świata cukierniczo – piekarskiego.

Bakels Polska stworzył swoją pozycję na polskim rynku poprzez pokazy technologiczne dokonywane u klienta, uczestnictwo w targach i imprezach branżowych, bliską współpracę ze Stowarzyszeniem Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP oraz ścisłą współpracę z rzeszą specjalistycznych hurtowni działających praktycznie na obszarze całej Polski.

Według filozofii Grupy Bakels „MYŚLIMY GLOBALNIE – DZIAŁAMY LOKALNIE” Bakels Polska będzie kontynuował swoje działania bezpośredniego wspierania klienta i szeroko pojętej współpracy w zakresie dystrybucji własnej marki poprzez obecne na polskim rynku SPECJALISTYCZNE HURTOWNIE.