KONTRAHENCI

Jesteśmy dumni ze współpracy

Arctos

Arctos

Jesteśmy jednym z największych producentów fondantu (fondant / pomada cukrowa) w które zaopatrujemy przede wszystkim firmy z sektora przemysłu cukierniczego i piekarniczego.

Lubimy mówić, że Arctos Creme powstał w wyniku niezgody na kompromisy. Kilkanaście lat doświadczenia w przemyśle spożywczym dało nam unikalną możliwość dokładnego poznania potrzeb branży. Nie jesteśmy teoretykami – znamy od podszewki wszystkie problemy, z jakimi w codziennej pracy stykają się nasi klienci i partnerzy biznesowi.

Stworzyliśmy Arctos Creme, bo przyszedł czas na to, by wykorzystać tę wiedzę i odpowiedzieć na rosnące potrzeby i wymagania branży spożywczej.

Jako Arctos Creme stawiamy sobie za cel dostarczanie produktów o najwyższej jakości w najlepszej cenie. Chcemy być najlepsi. Chcemy być dumni z efektów. Chcemy być dla naszych klientów pierwszym i oczywistym wyborem.

Cenimy Twój biznes i Twój czas, dlatego dostarczamy produkty o najwyższej jakości, w najlepszej cenie i w jak najkrótszym czasie. Mamy ambicję być najbardziej innowacyjnym producentem w Europie.
Z nami nigdy nie zostaniesz w tyle!